niedziela, 18 września 2016

Wspólne dzierganie ośmiorniczek dla wcześniaków

To już trzecie wspólne dzierganie ośmiorniczek dla wcześniaków, w którym miałam okazję wziąć udział. Bardzo długo czekałam na to spotkanie. Cieszę się, że szydełkując mogę pomóc wcześniakom. Ogromną przyjemność sprawiają mi również spotkania z dziewczynami a mogą się one odbyć dzięki uprzejmości Sceny Wspólnej, która udostępnia nam miejsce i częstuje kawą oraz herbatą, serdecznie dziękujemy :) 

  
Na spotkanie stawiła się Gosia z Papierowa Magia, Ela z Made by szela, Marta z Falbanki i grzanki, Karolina Jankowska - koordynator oraz Asia, Agnieszka, Monika, Paulina i Cecylia. Ośmiorniczkę gigant wykonała dla nas Ewa Matusiewicz, dziękujemy. 
Na nasze spotkanie przychodzimy z dziećmi, ponieważ Scena Wspólna oferuje naszym pociechom ciekawe spektakle oraz opiekę animatorów.

Pogoda nam dopisała, mimo zapowiedzi deszczu był piękny słoneczny dzień a wspaniałe towarzystwo sprawiło, że przyjemnie nam się dziergało, czas upłynął bardzo szybko. Wszystko po to aby pomóc noworodkom, które urodziły się za wcześnie aby samodzielnie funkcjonować.  a to już efekt naszej pracy :)
 

Już nie mogę się doczekać następnego spotkania. 
Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Ads (Documentation Required)

Author Info (Documentation Required)

Będę mi miło jeśli zostawisz komentarz. Z przyjemnością odwiedzę Twoją stronę.